Ako učíme a čo sa nám podarilo dokázať

Naša škola poskytuje umelecké vzdelanie v hudobnom, výtvarnom, literárno-dramatickom a tanečnom odbore a v odbore audiovizuálnej a multimediálnej tvorby. Snažíme sa byť školou pre radosť, našim cieľom je vychovávať z detí vynikajúcich muzikantov, výtvarníkov, dramatikov a tanečníkov, ale zároveň učiť deti láske k hudbe, výtvarnému umeniu, dramatickému umeniu a tanečnému umeniu, ktorá ich bude sprevádzať celým životom.
V našej škole sú Vám dvere otvorené po celý rok. Zaujíma Vás, ako prebieha vyučovanie v jednotlivých odboroch? Chcete sa viac dozvedieť o možnostiach štúdia? Príďte sa k nám pozrieť a navštívte nás priamo na vyučovaní. Zatelefonujte nám a dohovorte si s nami návštevu niektorej z vyučovacích hodín.

Stránky hrajú pod taktovkou Základnej umeleckej školy Hriňová
Vytvorte si webové stránky zdarma! Táto stránka bola vytvorená pomocou služby Webnode. Vytvorte si vlastný web zdarma ešte dnes! Vytvoriť stránky